Wełniane rękawiczki muchomorki - mitenki z klapą

200,00 zł
Brutto

Wełniane rękawiczki mitenki polskiej produkcji. Wybierz rękawiczki muchomorki, które ogrzeją dłonie zimą. Rękawiczki wykonane z prawdziwej wełny, tworzone w Polsce.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Rękawiczki z wełny przypominające znanego wszystkim muchomora to hit zimy 2022! Piękne, miękkie, wykonane z prawdziwej wełny rękawiczki, ogrzeją dłonie w każdąś pogodę. Kup rękawiczki muchomorki i dopełnij swoją stylizację ciekawym dodatkiem. Jeden ruch i zakryjesz palce, tworząc z dłoni atrakcyjnego muchomora!

Wesprzyj polskie rękodzieło!

Mitenki na drutach to polski wyrób, tworzony w podkarpackim mieście, gdzie wychodzi się na pole i ciągle wchodzi pod górę lub schodzi w dół. Druty, wysokiej jakości wełniana włóczka, drewniany guzik to elementy tworzące wełniane mitenki na drutach. Czerwony ściągacz, biały grzybowy trzon i czerwony kapelusz z białymi, wyszywanymi z wełny plamkami.

- elastyczny ściągacz w czerwonym kolorze czerwonym,
- drewniany, losowy guzik (jeśli zależy Ci na kolorze, napisz!)
- czerwona, miękka klapka muchomor
- ciepły, zabudowany kciuk

Moda na wełnę!

Wełniane rękawiczki to top produkt w każdej, zimowej szafie. Codzienne zimowe spacery, zimne dłonie, zamarznięte palce. Znasz to? Rękawiczki z wełny muchomorki sprawią, że w krótką chwilę zmienisz wełniane mitenki w rękawiczki i ochronisz palce przed zimnem. Łysa, nasza główna orędowniczka drutów, stworzyła je na kształt swoich dziecięcych rękawiczek z minionych czasów (kiedy dzwoniąc, liczyło się impulsy).

Polskie rękodzieło to idealne dopasowanie do dłoni. Zamawiając wełniane rękawiczki zimowe, podaj nam wszystkie szczegóły, dzięki którym rękawiczki będą idealnie pasowały na dłonie. Składając zamówienie, nie zapomnij podać ważnych informacji:
- długość od kciuka do końca najdłuższego palca,
- szerokość dłoni,
- długość kciuka.
Takie informacje, pozwolą nam idealnie dopasować wełniane rękawiczki muchomorki do dłoni. Wymiary uniwersalnych rękawiczek to długość 25 cm i szerokość 9 cm bez rozciągania, długość kciuka 6 cm bez rozciągania.

Wydziergane i wyprane!

Mitenki z wełny tworzone są z kłębka wełny. Po wydzierganiu, nasze rękawiczki lądują w wodzie i płynie z lanoliną. Kolejnym krokiem jest suszenie na płasko i dopiero wtedy trafiają do paczki. Po rozpakowaniu, możesz założyć je na dłonie i ruszać na spacer!

Pranie i dbanie!

Jak prać nasze wełniane mitenki muchomorki? Najlepiej ręcznie! Wlej do miski letnią wodę, użyj płynu do prania wełny i zostaw je na kilkanaście minut. Wypierz wełniane rękawiczki ręcznie, następnie wygnieć je w ręczniku i rozłóż na płasko do wysuszenia.

Miłego noszenia!

Skład: 100% wełna
Wymiary: PODAJ DŁUGOŚCI OD KCIUKA DO KOŃCA NAJDŁUŻSZEGO PALCA, DŁUGOŚĆ KCIUKA I SZEROKOŚĆ DŁONI
                uniwersalny wymiar: 25 cm x 9 cm x 6 cm

*Rękawiczki wykonywane są na zamówienie, czas oczekiwania do od 7 do 14 dni roboczych

Szczegóły produktu

MIT-02
20 Przedmioty

Opis

Skład
Wełna owcza