Tulaki - ręcznie dziergane maskotki kolekcjonerskie

Ręcznie dziergane maskotki kolekcjonerskie

Gąska a może kaczka -... Gąska a może kaczka -... Gąska a może kaczka -...

Gąska a może kaczka - maskotka na szydełku.

100,00 zł

Maskotka GĄSKA A MOŻE KACZKA to ciekawa propozycja dla fanów wszelkich zwierząt. Do przytulania, głaskania, na spacer, uczelnię czy jako ozdoba na kanapkę.
Skład:Bawełna
(0/5)
Teofil przyjazny krokodyl -... Teofil przyjazny krokodyl -...

Teofil przyjazny krokodyl - szydełkowa maskotka z bawełny

100,00 zł

Szydełkowa maskotka krokodyl posiada wiele ciekawych elementów, które wspierają malucha w poznawaniu - odstające ząbki, równie pofalowany grzbiet, łapkę i nóżki. Na końcu wielki, trójkąty ogonek.
Skład:Bawełna
(0/5)
Szydełkowa maskotka PIESEK

Szydełkowa maskotka PIESEK

80,00 zł

Szydełkowa maskotka PIESEK to idealna propozycja dla kogoś, kto wielbi pieski i inne zwierzaki. Szydełkowe maskotki knitknit.pl to bawełniana radość na lata!

Skład:Bawełna
(0/5)

Szczurek - maskotka dla szczuromaniaka

120,00 zł

Polska maskotka Szczurek to idealna propozycja dla szczuromaniaka. Bawełniany szczurek to przyjaciel, którego możesz wziąć ze sobą wszędzie - do szkoły, pracy i na spacer.

Skład:Bawełna
(0/5)
Słodka Pani Misiowa:... Słodka Pani Misiowa:... Słodka Pani Misiowa:...

Słodka Pani Misiowa: Ręcznie Robiona Maskotka na Szydełku

250,00 zł

Słodka Pani Misiowa: Ręcznie Robiona Maskotka na Szydełku

Jeśli jesteś miłośnikiem rękodzieła i kolekcjonerem unikalnych maskotek, nasza Słodka Pani Misiowa jest dla Ciebie. Wykonana z najwyższej jakości bawełny i wypełniona kulką silikonową, ta 22-centymetrowa maskotka jest nie tylko piękna, ale również trwała i bezpieczna. Jej urocze detale, takie jak body w paski i różowa kokardka, sprawiają, że jest nieodparcie urocza. Idealna do przytulania, kolekcjonowania i podarowania jako prezent. Dbamy o każdy szczegół, od materiałów po wykonanie, aby dostarczyć Ci maskotkę, która przyniesie radość na lata.

Nie czekaj! Dodaj Słodką Panią Misiową do swojej kolekcji ręcznie robionych skarbów już dziś!

Skład:Bawełna, kulka silikonowa
(0/5)

OTO GOŁOMP - GOŁĄB NA SZYDEŁKU, PRZYJACIEL NA ZAWSZE

50,00 zł

OTO GOŁOMP - GOŁĄB NA SZYDEŁKU, PRZYJACIEL NA ZAWSZE to urocza, ręcznie wykonana maskotka, będąca kwintesencją polskiego rękodzieła. Stworzony z miłości do tradycji i precyzji, ten gołąb wykonany z 100% bawełny, jest nie tylko symbolem zrównoważonego piękna, ale również praktycznym towarzyszem w codziennym życiu. Idealny jako brelok, dekoracja, czy przytulanka, OTO GOŁOMP zapewnia trwałość, styl i wyjątkowy urok, stając się nieodzownym przyjacielem na każdy dzień.

Skład:Bawełna
(0/5)

Szczęśliwe słonie - szydełkowe maskotki z bawełny

90,00 zł

Maskotki słonie wykonane z bawełny są miękkie, mają śmieszne uszy i sterczące ogonki. Nie do końca wiadomo czy to mama i syn, tata i syn - wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

Skład:Bawełna
(0/5)
  • Obecnie brak na stanie
  • Dostępne na zamówienie