Wełniane rękawiczki muchomorki na trawie - mitenki z klapą

200,00 zł
Brutto

Wełniane rękawiczki muchomorki to idealne propozycja na zimę. Rękawiczki wykonane z wełny, ciepłe, miękkie i w stylu url. Mitenki muchomorki stworzone na drutach, z pasją i sercem.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Wełniane rękawiczki muchomorki to doskonała propozycja na nadchodzącą zimę! Dzięki nim, dłonie będą zawsze ciepłe i żaden spacer nie będzie Ci straszny. Kup wełniane rękawiczki mitenki stworzone na drutach i ciesz się zimowymi spacerami!

Postaw na polskie rękodzieło!

Rękawiczki muchomorki wykonane są  wysokiej jakości włóczki - 100% wełna, charakteryzująca się miękkim splotem. Mitenki z wełny wykonane zostały z ogromną dbałością o każdy szczegół. Produkt dla kogoś, kto ceni wysokiej jakości materiały i rękodzieło. 

- wygodny i elastyczny ściągacz

- elegancki, drewniany guzik do klapki

- wełniana, miękka łapka na palce

- zabudowany kciuk

Mitenki na drutach są luksusowym produktem, który warto mieć w swojej zimowej szafie. Wzór został stworzony przez Łysą, która tworząc, często inspiruje się czasami minionymi. Pamiętasz rękawiczki z klapką z czasów PRL? Takie mitenki damskie, były inspiracją do stworzenia wełnianych mitenek muchomorków. 

Rękawiczki wełniane hand made, stworzone specjalnie dla Ciebie! Każda para przygotowywana jest indywidualnie. Zależy nam, żeby Twoje wełniane rękawiczki muchomorki, idealnie pasowały na dłonie. Składając zamówienie, nie zapomnij podać ważnych informacji:

- długość od kciuka do końca najdłuższego palca,

- szerokość dłoni,

- długość kciuka.

Takie informacje, pozwolą nam idealnie dopasować wełniane rękawiczki muchomorki do dłoni. Wymiary uniwersalnych rękawiczek to długość 25 cm i szerokość 9 cm bez rozciągania, długość kciuka 6 cm bez rozciągania.

Wyprane i gotowe do noszenia!

Wełniane rękawiczki muchomorki wykonane przez markę knitknit.pl to nie tylko ciekawy projekt, ale i zadbanie o drobne szczegóły. Mitenki na drutach, zaraz po wydzierganiu trafiają do prania. Moczone w płynie z lanoliną, ręcznie wypielęgnowane, suszone na płasko. Dopiero po tym procesie trafiają do paczki i wyruszają w drogę do Klienta. 

Pranie i dbanie!

Jak prać nasze wełniane mitenki muchomorki? Najlepiej ręcznie! Wlej do miski letnią wodę, użyj płynu do prania wełny i zostaw je na kilkanaście minut. Wypierz wełniane rękawiczki ręcznie, następnie wygnieć je w ręczniku i rozłóż na płasko do wysuszenia.

Miłego noszenia!

Skład: 100% wełna

Wymiary: PODAJ DŁUGOŚCI OD KCIUKA DO KOŃCA NAJDŁUŻSZEGO PALCA, DŁUGOŚĆ KCIUKA I SZEROKOŚĆ DŁONI

                uniwersalny wymiar: 25 cm x 9 cm x 6 cm

*Rękawiczki wykonywane są na zamówienie, czas oczekiwania do od 7 do 14 dni roboczych

Szczegóły produktu

MIT-01
20 Przedmioty

Opis

Skład
Wełna owcza