Bieszczady - naszyjnik z kamieni naturalnych

220,00 zł
Brutto

Naszyjnik Bieszczady - wyraz harmonii z przyrodą. Zainspirowany zielono-żółtymi polanami Bieszczad, ten naszyjnik wykonany z kamieni naturalnych i szklanych koralików emanuje pięknem i unikalnym stylem. Jego intensywne zielenie i żółcie odzwierciedlają bujne trawy i delikatne kwiaty, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Zawieszka w postaci uroczego misia ze stali chirurgicznej jest subtelnym hołdem dla przyjaznych mieszkańców Bieszczad. Naszyjnik Bieszczady to nie tylko biżuteria, ale także wyraz pasji do natury i fascynacji tym urokliwym regionem. Niech ten naszyjnik przypomina Ci o pięknie Bieszczad i przynosi bliskość natury. Nosząc go, czerp radość i dumę z tego wyjątkowego połączenia.

Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zapraszam do odkrycia magii Bieszczad nosząc NASZYJNIK BIESZCZADY. Ten wyjątkowy naszyjnik z kamieni naturalnych zachwyca swoim pięknem i unikalnym stylem. Wykonany z różnorodnych kamieni naturalnych oraz urokliwych szklanych koralików, emanuje harmonią i naturalną elegancją. Zawieszka ze stali chirurgicznej w postaci uroczego misia, który jest symbolem Bieszczad, dodaje mu wyjątkowego uroku i nawiązuje do tego malowniczego regionu. To połączenie natury, delikatnej sztuki i symboliki Bieszczad tworzy naszyjnik, który przenosi duszę tych górskich krain na Twoją szyję. Niech to magiczne miejsce zawsze towarzyszy Ci nosząc NASZYJNIK BIESZCZADY.

Bieszczady - naszyjnik z kamieni naturalnych

NASZYJNIK BIESZCZADY to wyjątkowy jubilerski eksponat, wykonany z kamieni naturalnych o wyrazistych zielono-żółtych kolorach. Składa się on z pięknych kamieni takich jak OPAL, CYTRYN, AGAT, TOPAZ, JADEIT, AWENTURYN, CYRKONIE oraz APATYT. Ich różnorodność i intensywność kolorów podkreślają niepowtarzalność tego naszyjnika. Wyjątkowość naszyjnika Bieszczady tkwi w połączeniu tych kamieni, które emanują pięknem natury i wprowadzają subtelne odcienie zieleni i żółci. To połączenie kolorów i kamieni dodaje naszyjnikowi niezwykłego blasku i atrakcyjności, czyniąc go wyjątkową ozdobą dla każdej okazji.

Kamienie: OPAL, CYTRYN, AGAT, TOPAZ, JADEIT, AWENTURYN, CYRKONIE oraz APATYT

Wykończenie: stal chirurgiczna

Długość łańcuszka bez zawieszki: 52 cm

Naszyjnik zapakowany jest w bawełnianym, dziergany na szydełku woreczek

Moc Bieszczad w naszyjniku

NASZYJNIK BIESZCZADY jest niezwykłym wyrazem inspiracji zielono-żółtymi polanami Bieszczad. Wykonany z kamieni naturalnych, ten naszyjnik emanuje harmonią i pięknem natury. Jego wyjątkowość tkwi w intensywnych zieleniach i żółciach, które nawiązują do malowniczych bieszczadzkich polan. To połączenie kolorów przypomina bujne trawy i delikatne kwiaty, które otaczają te tereny. Naszyjnik Bieszczady jest nie tylko elegancką ozdobą, ale także wyrazem miłości do przyrody i fascynacji tym urokliwym regionem. Niech ten naszyjnik przynosi Ci radość i bliskość natury, zawsze nosząc go z dumą.

Szczegóły produktu

BIZU-BIESZCZZ
1 Przedmiot

Opis

Skład
kamienie naturalne
stal chirurgiczna